Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava organizuje ve svém kampusu dne 13. března již 11. veletrh pracovních nabídek. Zveme všechny studenty a studentky, kteří se zajímají o elektrotechniku, IT a vývoj softwaru, ale i ty, kteří studují ekonomiku, administrativu a marketing, k návštěvě našeho stánku.

Navštivte náš stánek a seznamte se s našimi kolegy

Kariéra PLUS | 13. března 2018 | aula VŠB-TUO, Ostrava – Poruba

Pro české i mezinárodní projekty hledáme programátory, software testery a analytiky. Své místo u nás mohou najít také talentovaní programátoři řídicích systémů PLC/SCADA, inženýři průmyslové automatizace, specialisté pro systémy MES/MOM, Smart Manufacturing a Industry 4.0, ekonomové, účetní a asistentky.

Naši kolegové pracují na projektech pro zajímavé firmy jako Toyota, Tesla Motors (elektromobily), Airbus, Carlsberg (pivo) a Coca-Cola. Podílejí se i na netypických projektech, mezi které patří tvorba řídicího systému pro soukromou jachtu nebo horské dráhy.

Špičková průmyslová řešení pro Industry 4.0 a Smart Manufacturing

„Pracujeme s moderními technologiemi, programujeme řídicí systémy PLC značek Siemens, Allen Bradley, Mitsubishi, dále roboty, kamery a lasery. Oddělení virtuální instrumentace používá např. řešení NI LabView.
Vyvíjíme vlastní software pro Industry 4.0 a Smart Manufacturing, provádíme specializovaná inženýrská školení.“
, vzkazuje všem začínajícím i zkušeným inženýrům ředitel ATS CZ Vlastimil Raška. Organizační tým ATS se již těší na den strávený mezi studenty.

10 let ATS v České republice, 30 let mezinárodně

Za 10 let jsme si na českém trhu vybudovali významné postavení jako spolehlivý dodavatel špičkových řešení v oblasti automatizace, kvality a výrobního IT s non-stop podporou v režimu 24/7. Naše zkušenosti jsou klíčem k úspěchu našich zákazníků.

Za tu dobu jsme narostli z pouhých 3 zaměstnanců na 55. Z pronajatého prostoru o dvou místnostech jsme se po 5 letech přestěhovali do vlastní budovy, která slouží i jako středisko pro technická školení. Hlavní pobočka je v Novém Jičíně. V roce 2013 jsme otevřeli kancelář v Lounech nedaleko Prahy a vloni v Olomouci.

Volné pozice uvádíme na careers.ats-global.com.