Web ATS Global

Do našeho mezinárodního týmů hledáme kolegu/kolegyni, který/á bude řídit konkrétní oblasti několika divizí, včetně každodenního účetnictví a přípravy a reportování na konci měsíce.

VAŠE PRÁCE – Co vás u nás čeká?

Náplň práce:

  • Účtování přijatých faktur a plateb;
  • Mezipodniková fakturace;
  • Vystavování faktur, jejich účtování, párování plateb;
  • Účtování majetku, cestovních výdajů;
  • Operace v hlavní knize – časové rozlišení, dohadné položky, rekonciliace;
  • Spolupráce na měsíční účetní uzávěrce;
  • Řešení problémů na denní bázi;
  • Příprava dat dle požadavků managementu;
  • Příprava podkladů pro DPH a jiné daně.

VÁŠ PROFIL – znalosti a zkušenosti, které budete potřebovat

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru;
  • Aktivní znalost anglického jazyka v mluvené i psané formě (mezinárodní tým/společnost) – denně budete v kontaktu s kolegy z různých koutů světa;
  • Velmi dobrá orientace v účetnictví;
  • Microsoft Office (Excel, Word);
  • Výborné komunikační schopnosti.

Výhodou:

  • Znalost dalšího světového jazyka – španělština, francouzština, holandština, němčina, italština, turečtina….
  • Zkušenosti s účetnictvím, DPH, daněmi.

NAŠE NABÍDKA – Co vám nabízíme?

Moderní kancelářské prostory v Ostravě nebo Novém Jičíně, možnost pracovat z domova, individuální pracovní rozvrh (vytvořen na míru vašim potřebám), pravidelné teambuildingy a skvělá tým kolegů.

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené;
  • Stravenky;
  • Osobní rozvoj formou školení, workshopů;
  • ATS Podílový fond;
  • Jazykové kurzy;
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, nealko nápoje, ovoce, sladkosti);
  • Příspěvek 1000 CZK na penzijní připojištění;
  • Notebook a potřebné vybavení pro práci z domu;
  • Bonusy k různým životním a pracovním příležitostem (narozeniny, svatba, narození dítěte, pracovní výročí);
  • Bonus za doporučení nového kolegy do týmu ATS.

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte a pošlete svůj životopis v českém i anglickém jazyce na: eva.konecna@ats-global.com

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 256 MB.
Tick this box to allow ATS Global to retain your basic contact details and send updates on industry, services and products. To see a copy of the ATS Global Privacy Policy please click here. We promise not to stress out your inbox!