Referanslarımız

Referanslarımız
1986’da kurulan ATS, 200’den fazla çalışanı ile derin bilgi ve deneyimini müşterilerinin hizmetine sunuyor. Aşağıda sektörlere göre gruplanmış uygulama örneklerini bulabilirsiniz. Ürün ve faaliyetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen ilgili web sayfasını ziyaret ediniz. Hizmet kalitemizi ve sahada görev yapan mühendislerimiz ile arkalarındaki organizasyon gücünü doğrulayacak şekilde, aşağıdaki uygulama örneklerinde bahsi geçen müşterilerimize yıllardır hizmet ve destek sunmaktayız.

ATS, imalat sanayisinden firmalar dışında sistem entegretörleri ve proje firmalarına da ek kapasite ve bilgi hizmeti sunar. Çözüm ortağı olarak adlandırdığı bu firmalarla kendi organizasyonlarının bir uzantısıymış gibi çalışır. Böylece çoğu sistem entegratörü ve proje firması, yeni istihdam, personel eğitimi gibi masraflarını artırmadan yeni proje alma kapasitelerini artırmış olur.

Aşağıdaki örneklerde eğitim faaliyetlerine de rastlayabilirsiniz. Zira firmamız standart eğitim faaliyetlerinin yanı sıra, sipariş üzerine eğitimler de düzenler. Bu eğitim programları, müşterilerimizin kendilerine özgü gereksinimleri dikkate alınarak planlandığı için proje olarak adlandırılır.

Aşağıdaki örnekler hakkında veya faaliyet gösterdiğiniz sektörü aşağıdaki listede bulamamanız durumunda lütfen daha fazla bilgi için bizi arayınız.

ATS Türkiye

Gebze, Kocaeli 41480
+90 262 6060 287
İletişim
Ek bilgi ...

Haber Bülteni

Üye Olun

Sorularınız İçin Bize Ulaşın