Projekty

Projekt podpora projekt implementace projekt konzultace projekt návrh projekt MES projekt EMI projekt ERP Projekt řízení

Projekty
Náš tým expertů pro Vás navrhne a realizuje řešení výroby a automatizace výrobních strojů a linek. ATS dodává projekty v oblasti systémů řízení výroby od návrhu až po úplnou implementaci a závěrečné předání, spolu s následným zaškolením personálu a servisními smlouvami, včetně poskytování podpory v režimu 24/7.


Nejčastěji dodáváme výrobní a montážní linky, testovací pracoviště řízené PLC systémy, případně aplikačním software na bázi LabView. Projekt obvykle zahrnuje dodávku zařízení a systémů řízení výroby, jako sběr dat z výroby, systémy traceability (sledování, genealogie produktu), monitoring kvality, výtěžnosti (Yield), OEE aj.

Jak to děláme? Spolupráce a standardizace

ATS často úzce spolupracuje se zákazníky jako strategický partner a preferovaný dodavatel. Standardizované metodiky projektů dovolují provádět implementace efektivně, rychle a opakovaně, a to jak lokálně, tak globálně. Přinášíme podporu kompletního životního cyklu automatizačních a IT systémů.

Použitím metod a nástrojů jako jsou Lean Manufacturing, Six Sigma, OEE (Overall Equipment Effectiveness) a dalších po implementaci může vaše organizace dosáhnout skutečných finančních zisků. Spolupráce s ATS znamená dosažení technických řešení pro obchodní zisk.

Našimi nejlepšími referencemi jsou naši špičkoví zákazníci v oborech leteckého, obranného, automobilového, chemického, spotřebitelského, elektronického, námořního, lékařského, farmaceutického, papírenského, vodohospodářského aj. průmyslu.

Dále vás může zajímatSháníte něco konkrétního? Zeptejte se nás.

ATS Česká republika

741 01 Nový Jičín
+420 556 720 942, +420 776 890 998
440 01 Louny
+420 776 794 123
779 00 Olomouc
+420 775 590 807
Kontakty

Více ...

Programování PLC

Programování PLC
Implementace, úpravy a podpora systémů a zařízení průmyslové a procesní automatizace je specialitou ATS. Naši inženýři disponují důkladnou znalostí automatizačních technologií a dokáží implementovat projekty zahrnující řešení od různých dodavatelů. Základem tohoto článku je vymezení pojmů PLC, programování PLC a to, jaký je vztah ATS k programování těchto průmyslových automatů. >>>

Newsletter

Přihlásit se k odběru ATS newsletteru.

Zeptejte se nás