13/09/2017

ATS, Uygulama Paketleme ve Sanallaştırma Alanında Hızla

Helion IT Helion CS ATS Teconomy Application Packaging Virtualization

ATSLogo
ATS Global, Hollanda Uygulama Paketleme ve Sanallaştırma pazarında ilk iki sırayı paylaşan Helion ve ATS Teconomy’nin birleşme kararı aldıklarını duyurmaktan mutluluk duyar. Bu gelişme, ATS’nin hizmet altapısını hatırı sayılır oranda kuvvetlendirirken, lokal ve uluslararası pazarda daha büyük projelerin üstlenebilmesinin de önünü açacak.

ATS Teconomy, ATS Global'in uygulama paketleme ve sanallaştırmaya servisi veren uzman departmanı olup, firmaların yeni devreye alma ve güncelleme projelerinin desteklenmesine yönelik faaliyet göstermektedir. Helion ise, bünyesindeki PackageFlow sisteminin yardımıyla benzer çözümler sunmaktadır. İşte bu yeni birliktelik, ATS’ye yeni bir uzmanlık katarak, küçükten büyüğe her türlü projede daha hızlı, esnek ve güvenli hizmet vermesini sağlayacak.

ATS Teconomy yöneticileri Wobbe Storms ve Marco van Oldeniel, anlaşmayı değerlendirdiler: "Pazarımızdaki en iyi şirketlerin birlikte çalışma potansiyelini uzun süredir değerlendiriyoruz. Güçlerimizi birleştiriyor olmamız, uygulama paketleme ve sanallaştırma pazarının daha da büyümesi için yeni teknolojilere yatırım yapmamıza da olanak sağlıyor olacak. Uzun vadeli hedeflerimizi gerçekleştirecek olamanın heyecanıyla Helion ile çalışmaya başlamaya sabırsızlanıyoruz!"

Helion’un sahipleri Bas Broeren ve Erwin Sanders da gelişmeyi şu şekilde özetlediler: "Yıllardır bağımsız bir şirket olarak işlerimizi devam ettirmemiz bize mutluluk vermekte olsa da, ATS Teconomy ile birleşmenin kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu düşündük. Kişisel olarak değerlendirmek gerekirse bu durum, işimizi yeni bir seviyeye çıkarmamızı ve ATS’nin küresel yapısında önemli ölçüde uluslararasılaşabilmemizi sağlayacak."

Yapılan anlaşmaya göre resmi birleşme 1 Haziran 2018’de gerçekleşecek, genel yönetim Bas Broeren tarafından devam ettirilirken, Erwin Sanders, Wobbe Storms ve Marco van Oldeniel de yönetici görevlerini sürdürecekler.

Öte yandan, bir hoşgeldin mesajı yayınlayan ATS CEO'su Paul Bron da birleşme için; "Endüstri 4.0 ve Akıllı Üretim insiyatiflerinin canlanmasıyla daha önce görülmemiş bir değişime giren küresel müşterilerimiz, ATS Teconomy'nin sunduğu katma değeri zamanla daha da iyi hissedecek. Uzman kadromuz sayesinde, Bilişim ve Operasyonel Teknoloji sistemlerindeki (BT ve OT) değişim zorluklarını güvenle yönetmelerini sağlayacağız. Yarış şimdi başlıyor.“ yorumunda bulundu.

 Helion, ATS Teconomy ile güçlerini birleştiriyor.

Helion, ATS Teconomy ile güçlerini birleştiriyor.
Soldan sağa: Marco van Oldeniel (ATS Teconomy) Erwin Sanders & Bas Broeren (Helion); Mike James & Ron Vegter & Paul Bron (ATS Global)

Read more

A warm welcome to the full Helion IT & Helion CS teams

A warm welcome to the full Helion IT & Helion CS teams
A warm welcome to the full Helion IT & Helion CS teams who are joining the ATS family of companies. The Helion teams will join ATS Teconomy, our expert division for Application Packaging & Virtualization, creating a new global powerhouse, benefiting customers and our people world-wide.
Helion IT & Helion CS join forces with ATS Teconomy

Helion IT & Helion CS join forces with ATS Teconomy
ATS Global B.V. is pleased to announce that Helion will join forces with the ATS Teconomy Division to form an Application Packaging & Virtualization business of significant size. Combined teams will be able to tackle much larger projects and internationalize faster.


ATS Türkiye

Gebze, Kocaeli 41480
+90 262 6060 287
İletişim