ATS rychle posiluje v oblasti správy aplikací a virtualizace

Helion IT Helion CS ATS Teconomy Správa aplikací Virtualizace

ATSLogo
Společnost Helion spojí síly s expertní divizí ATS Teconomy, čímž dojde k významnému posílení aktivit na trhu správy aplikací a služeb pro virtualizaci. Oba týmy budou těžit z přísunu větších zakázek, ale i rychleji pronikat na mezinárodní trhy.

ATS Teconomy je expertní divizí zaměřenou na rychlé nasazování nových softwarových balíků, konkrétně v oblasti správy aplikací a služeb pro virtualizaci. Kolegové z Helionu přinášejí do svazku kromě oceňovaného know-how i jejich systém PackageFlow. Pro zákazníky to znamená rychlý přístup k flexibilním a bezpečným službám, a to od nejmenších až po rozsáhlé projekty.

Jednatelé společnosti ATS Teconomy, Wobbe Storms a Marco van Oldeniel, řekli o nové akvizici: „Dlouhodobě jsme viděli potenciál ve spolupráci velkých hráčů. Umožňuje nám to investovat do nového softwaru a rychle se rozvíjet v rámci nového trhu správy aplikací a služeb pro virtualizaci.“

Bas Broeren a Erwin Sanders, současní majitelé Helionu, k tomu dodávají: „Mohli jsme dál pokračovat coby nezávislá společnost, ale viděli jsme ve sloučení příležitost, kterou jsme nechtěli promarnit. Z osobního hlediska máme šanci posunout naše znalosti na novou a vyšší úroveň a možnost proniknout na světové trhy díky pobočkám společnosti ATS Global je velmi lákavá.“

Bas Broeren a Erwin Sanders budou v ATS Teconomy vedle Wobbeho a Marca i nadále působit ve výkonných funkcích, přičemž Bas převezme celkové řízení firmy. K oficiálnímu sloučení obou firem dojde 1. ledna 2018.

Paul Bron, ředitel společnosti ATS Global, se k akvizici vyjádřil takto: „Naše mezinárodní klientela ocení důsledky posílení divize ATS Teconomy. Čelí totiž bezprecedentnímu přívalu změn souvisejících s nástupem iniciativ typu Průmysl 4.0 či chytrá továrna, které mají přímý dopad v podobě proměňujících se informačních a výrobních technologií. I proto jsme rádi, že si naši zákazníci mohou být jisti podporou nejlepších expertních týmů v oboru.“

 Helion a ATS Teconomy spojují své síly.
Helion a ATS Teconomy spojují své síly.
Z leva do prava: Marco van Oldeniel (ATS Teconomy); Erwin Sanders & Bas Broeren (Helion); Mike James & Ron Vegter & Paul Bron (ATS Global)

Čtěte dále

A warm welcome to the full Helion IT & Helion CS teams

A warm welcome to the full Helion IT & Helion CS teams
A warm welcome to the full Helion IT & Helion CS teams who are joining the ATS family of companies. The Helion teams will join ATS Teconomy, our expert division for Application Packaging & Virtualization, creating a new global powerhouse, benefiting customers and our people world-wide.
Helion IT & Helion CS join forces with ATS Teconomy

Helion IT & Helion CS join forces with ATS Teconomy
ATS Global B.V. is pleased to announce that Helion will join forces with the ATS Teconomy Division to form an Application Packaging & Virtualization business of significant size. Combined teams will be able to tackle much larger projects and internationalize faster.


ATS Česká republika

741 01 Nový Jičín
+420 556 720 942, +420 776 890 998
440 01 Louny
+420 776 794 123
779 00 Olomouc
+420 775 590 807
Kontakty