ATS Projeleri

ATS Projeleri
ATS, projelerin sistem tasarımından kurulumuna, tam zamanlı uygulamaya alınmasından son onayına kadar geniş bir hizmet yelpazesinde sahiptir. Esnek eğitim paketleri ve 7/24 hizmet anlaşmalarıyla projeler her unsuruyla desteklenir ve teslim edilir. ATS, müşterileri ile stratejik ortaklıklar kurarak, talepler ile yakından ilgilenebilmekte, standart proje metodolojileri sayesinde müşterilerine verimli ve tekrarlanabilen uygulamalar sağlamaktadır.

>>> Müşteriler ve Referanslar

Bilgi Sistemleri

ATS, Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) sistemlerinin kendisinden ziyade, ERP bağlanılabilirliğini sağlar. Piyasadan hazır temin edilebilen paket programları kullanarak, MES ve kontrol seviyeleri ile ERP içerisindeki bilgi katmanları arasında güncellenebilir, sürdürülebilir ve ayarlanabilir bağlantılar oluşturabilir.

Üretim Uygulama Sistemleri (MES) ve Kurumsal Üretim Zekâsı (EMI)

MES ve EMI uygulamalarının hayata geçirilebilmesi için, iş süreçlerinin son derece iyi anlaşılmasına ve sistem tasarımı ve desteklenmesi konularında engin tecrübeye ihtiyaç duyulur. Bir MES projesinin tam yaşam döngüsünün henüz projenin başında iken her açısıyla incelenmesi gerekir. Böylelikle, müşteri projeyi kolayca sürdürebilir. ATS, piyasadan hazır temin edilebilen, önde gelen yazılımları kullanarak verimli ve tekrar edilebilir MES projeleri uygulamaktadır. MES’e geçiş yapmak isteyen üreticilerin çoğu mevcut bilgi teknolojisi altyapı ve mimarisi ile çalışmak zorunda olduğundan, ATS'nin planlı MES yaklaşımı sürekli gelişmenin önünü açar.

MES ya da EMI projeleri doğru bilgiyi, doğru kişiye, doğru zamanda sağlamak için tasarlanmıştır. ATS’nin veri toplama yöntemi, verileri bir seferde toplama, bir seferde doğrulama, sonrasında kaydetme ve bilgi olarak sunma şeklindedir. Bu sayede, gelişmiş karar alma mekanizmaları doğru çalıştırılarak, proje maliyetlerinin hızlı geri dönüşü sağlanır.

Yalın Üretim, 6 Sigma, Genel Ekipman Verimliliği ve diğer teknikler, söz konusu sistemler firmanızda tam zamanlı uygulamaya alındıktan sonra tatbik edilir. ATS'nin toplam proje yönetimi yaklaşımı, teknik çözümlerin finansal bir bakış açısıyla hayata geçirilmesi anlamına gelir.

Havacılık ve Uzay, Savunma, Otomotiv, Kimyasallar, Tüketim Ürünleri, Elektronik, Orman Ürünleri, Denizcilik, Tıbbi Ürünler, Petrol ve Gaz, İlaç, Su, Selüloz ve Kâğıt sanayileri de dâhil olmak üzere çeşitli sanayilerde birinci sınıf referanslarımız bulunmaktadır. ATS olarak, MES/EMI uygulamalarımızın en hızlı geri ödeme sürelerine ulaşmanızı sağlayacağını garanti ediyoruz!

Kontrol

Endüstriyel Süreç Kontrolü ATS’nin uzmanlaştığı alanlardan bir başkasıdır. Kontrol teknolojileri, Programlanabilir Mantık Denetimcisi (PLC), Dağıtılmış Kontrol Sistemleri (DCS), Hareket Kontrolü, tümleşik yazılım, kişisel bilgisayar temelli gerçek zamanlı kontrol, Bilgisayar Sayısal Kontrolü (CNC), Dağıtılmış Sayısal Kontrol (DNC) ve Koordinat Ölçme Cihazı (CMM) yazılım bilgilerini içerir. Profesyonel mühendislerimiz, bu teknolojiler konusunda detaylı bilgiye sahiplerdir ve çeşitli tedarikçilerden çözüm sağlayarak ilgili projeleri uygulayabilirler.

ATS’nin Bağımsız Çözüm Sağlayıcı yaklaşımı, çeşitli tedarikçilerden farklı donanım ve yazılım ürünleri alındığında önem kazanır. Avustralya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Afrika’da bulunan yazılım ve donanım destek ekipleri, projelerde görev alan mühendislere sürekli destek hizmeti sunmaktadırlar.

Ağ ve İnternet Kurulumları

 • Farklı üreticiler tarafından temin edilen ağ sunucuları
 • Sunucu işletim sistemleri: Novell, Windows NT, Windows 2000/2003
 • Ağ istemcileri: Windows 95/98/ME, Windows NT, Windows 2000/XP
 • Yönlendiriciler, Göbekler (Hub), Endüstriyel Anahtar ve Modemler gibi ağ bileşenleri
 • İnternet bağlantıları: analog, ISDN ve kablo
 • İnternet güvenliği
 • Microsoft Exchange, IIS ve Netware GroupWise E-posta sistemleri
 • Yedekleme sistemleri
 • SQL Veritabanı uygulamaları
 • UPS sistemleri
 • Ağlar ve kullanıcılar arasında uzaktan bağlantılar
 • Ağ güvenliği
 • Web sitesi geliştirme

7/24 Hizmet Seviyesi Anlaşmaları

Proje uygulamaları çoğunlukla uzun vadeli destek gerektirir. ATS bakım ve hizmet düzeyi anlaşmaları, sadece nadiren ihtiyaç duyulan konulara hâkim teknik ekipleri sürekli fabrika içerisinde çalıştırmaya ekonomik bir alternatif oluşturur. Genel anlaşmalar hem donanım hem de yazılım kurulumlarını kapsar. Kullanıcıların farklı ihtiyaçları olabileceği için, ATS kuruma özel gereksinimleri karşılayabilecek çeşitli anlaşma alternatifleri sunar:

Telefon Desteği
Telefon desteği ve yerinde destek için garantili yanıt süreleri
Telefon desteği Avustralya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Afrika’yı kapsar
Telefon desteği aşağıdaki süreleri içerir: 7/24 5/24 5/16 5/8

ATS tarafından sunulan özel hizmetler, İzinsiz Girişleri Önleme Yazılımı (HIPS) ve Uzaktan Erişim Sorun Giderme sistemlerini içerir.br /br /

ATS Türkiye

Gebze, Kocaeli 41480
+90 262 6060 287
İletişim

Haber Bülteni

Üye Olun

Sorularınız İçin Bize Ulaşın