ATS ADOS: řešení pro Průmysl 4.0 a chytré továrny

Chytré továrny Průmysl 4.0 Sběr dat Analýzy & Reporty Řízení kvality PLM SPC KPIs OEE ATS Software


Problém chytrých továren

V každé továrně najdete vývojová a výrobní data na nejrůznějších místech a v nejrůznějších formátech. Proto potřebujete nástroj pro chytré rozhodování, který vaše data propojí a zpřístupní pro celkovou analýzu, což vám umožní správně reagovat.

Řešení ATS ADOS

To je přesně situace pro ATS ADOS – softwarový balík pro Průmysl 4.0 a chytré továrny, který vám umožní efektivně shromažďovat výrobní data a měnit je na cenné informace pro vaše správné rozhodování.

ATS ADOS zahrnuje následující aplikace:

Sběr výrobních dat

Vše začíná sběrem dat, a to doslova všech. Nezáleží na tom, zda se jedná o vlastnosti či rozměry výrobku, nebo provozní údaje o výrobě samotné. ATS ADOS je řešení, které umožňuje sbírat vaše data jak automaticky, tak i manuálně.

Kontextualizace dat

ATS ADOS zvyšuje hodnotu vašich dat přidáváním významu, souvislostí a propojováním s jinými důležitými údaji. I malý kousek vašich dat se tak lehce stane součástí celkové podnikové inteligence, k jejímuž unikátnímu obsahu chtějí mít všichni přístup.

Sjednocení datové komunikace

K přenosu dat z bodu A do bodu B používá ATS ADOS vlastní datovou sběrnici, tzv. manufacturing service bus, který propojí jednotlivé úrovně podniku, počínaje servery ve výrobě až po IT systémy pro vedení společnosti, čímž dochází k přemostění mezery (tzv. konvergenci) mezi vašimi výrobními a informační technologiemi.

Kyber-fyzikální systém

ATS ADOS rovněž bezpečně propojuje virtuální a skutečný svět výroby, díky čemuž můžete srovnávat, zda vaše hotové komponenty, polotovary či výrobky odpovídají svým elektronickým návrhům a předlohám.

Chytrý rádce

Vaše důležitá rozhodnutí o výrobě mohou být ještě chytřejší a jistější díky velkému množství dat, které pro vás ATS ADOS shromažďuje a spravuje. Jako chytrý poradce ATS ADOS monitoruje výrobu uvnitř továrny, provádí prediktivní analýzy a nabízí rady ve chvíli, kdy je nutné učinit zásadní kroky.

Upozornění na problémy

A v případě potíží či nesouladu, ATS ADOS upozorní vaše vybrané zaměstnance bez ohledu na to, kde se nacházejí.

Hloubková analýza a reporty

A konečně, díky vestavěnému nástroji pro reporting a analýzu můžete plně využít potenciál síly kombinace všech vašich dat s cílem odhalit skryté trendy a získat přístup do zcela nového světa prediktivních analýz.

Vytěžte z vašich dat více

Náš tým expertů prozkoumá vaše shromážděná data a bude v nich hledat další možný skrytý význam. V některých případech se volně protnou linie mezi vlastnostmi, rozměry, výrobními a provozními daty. Díky ATS ADOS odhalíte informace, o nichž jste dosud neměli ani tušení.

Cena

Cena TechniShow Innovator

ATS ADOS obdržel cenu za přínos v oblasti inovací pro rok 2016 od odborné poroty nejvýznamnějšího technického veletrhu v Beneluxu TechniShow.

Veletrh navštěvují zástupci průmyslových výrobců z řad zpracování kovů, plastů a také nástrojů.
Ocenění

Ocenění od Frost & Sullivan

Řešení ATS ADOS získalo prestižní mezinárodní ocenění od společnosti Frost & Sullivan za inovativní produktovou platformu v oblasti sběru, analýzy a reportingu výrobních dat, která se uplatňuje v průmyslu.Video: Zástupci společnosti Frost & Sullivan mluví o oceněném řešení ATS ADOS

Více informací:

Zjistěte více:

Přihlaste se na náš webinář a zjistěte o ATS ADOS více.

ATS Česká republika

741 01 Nový Jičín
+420 556 720 942, +420 776 890 998
440 01 Louny
+420 776 794 123
779 00 Olomouc
+420 775 590 807
Kontakty

Newsletter

Přihlásit se k odběru ATS newsletteru.

Zeptejte se nás